O nás » Pokosíme s.r.o.

O nás

O nás

Společnost Pokosíme s.r.o. je dynamicky rostoucí firma, která nabízí veškeré služby pro zahradu a veřejnou zeleň. Základem každé dobré společnosti je kvalitní tým. Proto se u nás setkáte pouze s odborně proškolenými pracovníky, kteří mají zápal pro svoji práci. Našim cílem je spojit přání klientů se zájmy přírody a provést klienta celým procesem tak, aby to pro něj byl zážitek.

Logo Pokosíme s.r.o.
Tým Pokosíme s.r.o.

Náš tým

Pečlivě vybíráme každého pracovníka, ať se jedná o projektanta nebo pomocníka na zahradě. Základem je pro nás zápal, slušné vystupování, komunikativnost a odborné znalosti. Díky tomu můžeme klientům poskytnout perfektně odvedenou práci.

Náš tým

Náš tým Pokosíme s.r.o.

Filosofie práce

Filosofie práce Pokosíme s.r.o.

Filozofie práce

Tvoříme venkovní místa, kde se lidé cítí dobře. Proto je pro nás nejdůležitější pochopit potřeby zákazníků a propojit je se správnými technologickými postupy a potřebami přírody. Základem jsou pro nás následující faktory: spokojenost zákazníka, kvalita práce, dlouhá životnost díla a minimální dopad na životní prostředí.

Kvalita práce

Realizaci zakázek provádíme v souladu s nejmodernějšími trendy, postupy a poznatky. Zákazníkům tak zajišťujeme maximální ochranu a využití jejich investic. Nabízíme komplexní a přátelský přístup ve spojitosti s detailním a kreativním řešením. Zakládáme si na spolupráci s odborníky ve svých oborech. Práce provádíme za pomocí nejmodernější techniky s vysokým důrazem na kvalitu a dlouhodobou životnost díla.

Kvalita práce

Kvalita práce Pokosíme s.r.o.
Ochrana životního prostředí Pokosíme s.r.o.

Ochrana životního prostředí a bezpečnost práce

Dodržujeme všechny požadavky právních předpisů a další požadavky, které se na společnost vztahují. Zvažujeme ekonomickou únosnost použití nejlepších technologií z hlediska zatěžování životního prostředí a bezpečnosti práce. Účinnou prevencí odstraňujeme nebezpečí a snižujeme rizika znečišťování životního prostředí a ohrožení zdraví.

Pravidelným vzděláváním našeho pracovního týmu zvyšujeme jejich povědomí a znalosti v oblasti ochrany životního prostředí, bezpečnosti práce a ochrany zdraví. Vytváříme podmínky pro zvyšování úrovně kultury práce.

Ochrana životního prostředí a bezpečnost práce

Ochrana životního prostředí Pokosíme s.r.o.